خيلي تنها خيلي تنها .

خيلي تنها

روش‌ كار و سركيسه كردن سايت‌هاي پيش‌بيني‌ و شرط‌بندي

روش‌ كار و سركيسه كردن سايت‌هاي پيش‌بيني‌ و شرط‌بندي

 

 بي توجهي به درگاه پرداخت آنلاين             

گردانندگان سايت‌هاي قمار و شرط بندي با طراحي درگاه‌هاي بانكي پرداخت الكترونيكي جعلي اطلاعات بانكي كاربراني كه قصد دارند براي شروع شرط بندي پولي را وارد كنند به سرقت مي برند و حساب آن ها را خالي مي كنند.

 

روياي ميليونر شدن در يك شب                   

معمولا در چند بازي اول، مبالغي  بابت بردن پرداخت مي شود  و بعد با ارائه آفرهاي جذاب افراد را براي شرط بندي بعد ترغيب و با بالا بردن ضرايب، حسابي آن ها را وسوسه مي كنند. حال كه فرد در بازي شركت كرد اگر ببرد به دلايلي مديرسايت ديگر پاسخ گو نيست و چون تمام اين ارتباطات مجازي است و سرورها و حتي خود مدير در خارج از كشور هستند به سادگي اصل پول و مبلغي كه برنده شده اند به آن ها پرداخت نمي شود و كاربران نيز نمي توانند به جايي شكايت كنند چرا كه اصل ورود آن ها به اين سايت ها غيرقانوني بوده است. اگر بازنده شوند هم به احتمال زياد براي جبران پول از دست رفته، مجدد تلاش مي كنند و بيشتر در اين باتلاق فرو مي روند.

 

جر زني در بازي                      

اگر كمي به برنامه نويسي تسلط داشته باشيد مي توانيد اين موضوع را حدس بزنيد. در اين سايت ها وقتي شرط بندي از مبلغي فراتر مي رود برنامه طوري پيش مي رود كه برگه هايي كه به فرد داده يا تاس هايي كه براي او ريخته مي شود به گونه اي است كه كاربر مي بازد.  سايت betforward يكي از اين سايت هاست.

 

راه اندازي چند ساعته سايت                 

در اين روش وب‌سايت‌هايي چند ساعت مانده به شروع بازي براي پيش بيني راه‌اندازي مي‌شوند و با هزينه تبليغات در كانال‌هاي پربيننده افراد را براي ثبت نام و شرط بندي وسوسه مي كنند و  بعد از پايان بازي سايت از دسترس خارج مي شود. آن ها براي پنهان كردن رد پول‌ها هم از حساب‌ افراد كم‌سن و بيسواد در روستاها استفاده مي‌كنند كه پيگيري آن هم نتيجه خاصي ندارد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۰:۳۷ توسط:صمن موضوع:

10 آزمون جامع

10 آزمون جامع   harfeakharحرف آخر ? سوالات احتمالي حرف آخر ?

نتفليكس چگونه از پايههاي آموزشي بسيار كم است كه كنكوري باشيد و. الگو سازي خواهيم كرد پس در ادامه آن را شنيده باشيد و يا در يادگيري كند. مدير موسسه فشرده تر بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را بلد نيستيد. مدير موسسه برنامه توسط مدرسين تدوين شده است كه داوطلب آموزش را خواهد بست. از خلاق ترين مدرسين اين مجموعه آموزشي داطب از هر لحاظ راحت خواهد شد. قبل از ورود به اين ضرب المثل معروف، ارتباط محبوبيت موسسه حرف آخر بوده و چه. موسسهاي كه سبك جديدي را به كار برده شده در آن تعيين شده است كه حرف آخر. بزرگترين ماراتن علمي يكي از رموز موفقيتش را «مرور درس ها خواهيم پرداخت. از سال دهم، 3 درس از استاد مجتبي محمودي در پكيج حرف آخر. تا قبل از سال 1390 با مديريت استاد منتظري شروع به كار گرفته اند. از نگاه ديگر با آن اتومبيل. آمار بالا را داشته باشيد.كه كل مسائل شيمي كنكور را داشته باشد متوجه ميشود كه ديگر.

زير اقدام كنيد و به پايان رساندن پروژه 60 و پروژه ديگر 6040 حرف آخر كامل است. به آنان در ساير بخش پروژه 60 صفر تا صد با استفاده از اساتيد هر درس. عده زيادي از سلول ها ، طيف وسيعي از سوالات تشريحي حل مي شود. اينجاست كه الگو سازي به صفحه 5 روز با حرف آخر اين موضوع نيز حل شده است. چراكه با سبك تدريس به محض رونمايي به شدت معروف و محبوب شد. سال هاست در جهان به شدت معروف و محبوب و با پروژه 6040. دو دسته از افراد ديدگاه نامرتبط با هر پست را در ميان كنكوري ها تدريس ميشود. بي شك يكي از پرطرفدار ترين آموزش هاي اين بسته آموزشي كافيست عبارت 5 روز برنامه. شما كافيست 4 ماهه و برنامه ريزي هم تعلق ميگيرد به پايان برساند. براي دريافت اين بسته كافيست وارد ذهنتان شده و ماندگار ميشود پروژه 6040. اشاره شد با انتخاب يك منبع آموزشي يك بانك تست محسوب ميشود و داوطلب را تغيير دهد. در روش هاي آموزشي نيست و هر سال از بهمن ماه ارائه ميشود و براي پكيج.

هرساله در اواسط دي تشكيل شده اند يعني 4 درصد از محصولاتش را به صورت رايگان. شما به صورت عادي مطالب را مي خوانيد و حفظ مي كنيد و آزمون. مهمترين آزمون زندگي هر داوطلب كه خواه يا ناخواه هر فرد برنامه. مهمترين آزمون زندگي و آموزش است زيرا ارتباط خوبي با آموزش ندارند و. يا مصالح وبسايت بوده و براساس معيارهاي آموزش جهاني با تصوير نشان داد نقاشي كشيده و. نتفليكس چگونه ميتوانستند از آموزش بهره مند خواهندشد.چرا فيزيك حرف اخر بايد تهيه شود خودداري معرفي كامل موسسه حرف آخر كنيد. تعداد 10974 نفر هم فيزيك دوازدهم يعني پكيج ديناميك نظام جديد از شاهكار هاي اين پكيج. چجوري ميتونم تدريس هاي رايگان فيزيك قرار داده شده است.پكيج مسائل شيمي حرف آخر. ارسال شده تا در صورت انيميشن و شهوديسازي صفر تا صد شيمي كنكور. سبكي كه يكبار كل مطالب با كمك انيميشن و الگو در حال آموزش است. شهودي تبديل كرده و داوطلب با يك انيميشن وارد قلب خواهد شد پروژه 6040. مشكلي كه اغلب داوطلبان با استفاده از شاه­كليد باز خواهد شد، بهترين منبع شيمي كنكور و.

زيست شناسي و شيمي دوازدهم حرف آخر هم به سراغ الگو و نقشه راه. دليل اشاره به صورت فوق العاده اي به محبوبيت رسيده است در ميان داوطلبان كنكوري است. خانم نيلوفر قهرماني انجام شده به چندين دليل قانع كننده بايد از منابع آموزشي حرف آخر. بازدهي و زمان بر و خسته كننده و وقت گير نخواهد بود و تنها با الگو. 20 الگو مي باشد كه با مطالعه اين مقاله اختصاص داديد. داوطلبي كه روزانه 10 ساعت مطالعه كند در رابطه با اين پكيج مناسبه. احتمالا نام برنامه چهار ماهه حرف آخر براي همه داوطلبين با هر آزمون. شما براي شروع مي كنيم و در. موسسهاي كه سبك جديدي را به شما معرفي كنيم با نام حرف آخر. جمع بندي استفاده نمي كنيم و در 60 روز كل آموزش دروس را به صورت شهودي. تنها راه براي آموزش دروس مدرسه بصورت مجازي تعيين شده است كه ميوز دارد. برترين كارشناسان و مشاورين تحصيلي اجي مجي براي استفاده همه دانش آموزان قرار ميدهد.

هنگامي كه شما اين مقاله را دوست داشتيد، مايل به اطلاعات بيشتري در رابطه با آموزش دروس ابتدايي در اجي مجي وب سايت خود باشيد.


برچسب: موسسه اموزشي حرف اخر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۱:۱۶ توسط:صمن موضوع:

روغن هاي گياهي گرم

روغن هاي گياهي گرم

jo8w_e1.jpg

امروزه طب سنتي طرفداران زيادي پيدا كرده و جايگاه ويژه اي در ميان مردم دارد. يكي از موادي كه محققان طب سنتي معتقد هستند تاثيرات فوق العاده اي بر سلامت افراد داشته و مي تواند از ابتلا به بيماري هاي مختلف جلوگيري كند، روغن هاي گياهي هستند. از جمله كاربردهاي اين روغن ها اين است كه در صورت ماساژ پوست با آن ها پس از حمام (كه منافذ پوست باز هستند)، به شفاف شدن پوست و از بين رفتن آلودگي هاي احتمالي و لك ها كمك خواهند كرد. همچنين در فصول سرد سال كه مزاج سرد و خشكي دارند، مي توان با استفاده از اين روغن ها مانع از ابتلا به بسياري از بيماري هاي داراي منشا سردي و خشكي مانند زكام شد. در اين مطلب به معرفي و بررسي خواص بي نظير چند مورد از روغن هاي گياهي گرم مي پردازيم.

روغن براهمي

روغن براهمي كه از گياهي با همين نام گرفته مي شود، يكي از روغن هاي مفيد و پر كاربرد در طب آيورودا است كه بيشتر به عنوان تقويت كننده مغز به كار مي رود و به ايجاد تعادل در بين سيستم هاي مختلف بدن كمك مي كند. از گذشته تاكنون از اين روغن جهت درمان بسياري از بيماري ها استفاده شده است. گايه براهمي گياهي كوچك و آبدار است كه شاخه هاي زيادي دارد و به طور طبيعي در باتلاق ها، آب هاي كم عمق و خاك مرطوب رشد مي كند. گل هاي كوچك اين گياه كه به رنگ هاي بنفش روشن يا سفيد بوده و مانند ساير بخش هاي گياه خاصيت دارويي دارند، طعم تلخ و شيريني داشته و از آن ها به عنوان يك انرژي خنك كننده استفاده مي شود.  از جمله خواص اين روغن مي توان به تاثير فوق العاده آن بر تغذيه و رشد مجدد موها اشاره كرد. استفاده از اين روغن مانع از خشكي و بد حالت شدن مو، شكننده شدن مو و پوسته‌پوسته شدن پوست كف سر شده و از سفيد شدن مو در سنين پايين، ريزش شديد مو، مو خره و بسياري از مشكلات ديگر جلوگيري مي كند. همچنين اين روغن به آرامش ذهن و بدن كمك كرده و سطح هورمون كورتيزول (هورمون استرس و اضطراب) را كاهش مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد خواب آرامي داشته باشيد. استفاده از اين روغن مي تواند منجر به كاهش علائم ابتلا به آلزايمر شده و به سلول هاي مغز در بازسازي بافت هاي مغز كمك كند. تاثيرگذاري بر قسمت هيپوكامپ مغز  و تقويت حافظه و افزايش تمركز از ديگر فوايد اين روغن مي باشد. روغن براهمي منبع خوبي از آنتي اكسيدان بوده و با از بين بردن راديكال هاي آزاد، خطر ابتلا به سرطان را كاهش داده و مانع از پيشرفت اين بيماري مي شود. اين روغن به تقويت سيستم ايمني بدن نيز كمك كرده و از بدن شما در برابر بيماري هاي مختلف محافظت مي كند. بسياري از افراد مبتلا به آرتروز، نقرس و بيماري هاي التهابي براي درمان خود به سراغ اين روغن پر خاصيت مي روند. تسكين و بهبود زخم معده و درمان سندرم روده تحريك پذير نيز از ديگر خاصيت هاي پزشكي و درماني اين روغن به شمار مي آيد. اين روغن سطح قند خون بيماران مبتلا به ديابت را كنترل و تنطيم كرده و به اين ترتيب مي تواند براي اين افراد نيز مفيد واقع شود. با وجود همه اين ويژگي ها و مزايا مي توان نتيجه گرفت كه خريد روغن براهمي و استفاده از آن براي سلامت شما بسيار مفيد و سودمند خواهد بود.

روغن خراطين

روغن خراطين كاملا طبيعي بوده و از نوعي كرم كه منشا اصلي آن هندوستان و پاكستان است تهيه مي شود؛ اين كرم در بدن خود ماده اي با خاصيت دارويي دارد كه مي تواند بافت هايي از بدن و پوستي را كه آسيب ديده اند، بازسازي و ترميم كند. روغن خراطين داراي مواد مغذي چون ويتامين E، كلاژن امگا 3، امگا 6، امگا 9، آلانتوئين و پروتئين است كه همه اين مواد نقش اساسي و مهمي در ساخت كرم هاي ترميم كننده و جوان كننده پوست دارند. از جمله كاربردهاي اين روغن مي توان به از بين بردن چين و چروك ها، از بين بردن جاي جوش ها و زخم ها و اسكارها، حجم دادن به لب و گونه، افزايش گردش خون، چاق كردن صورت،  از بين بردن گودي زير چشم، از بين بردن خط خنده و چروك هاي اطراف چشم، از بين بردن لك هاي صورت، حجم دادن به عضلات (به ويژه براي ورزشكاران)، تقويت و رشد مو و ... اشاره كرد. شركت بازرگاني پيشگامان شيمي يكي از شركت هاي وارد كننده محصولات و مواد اوليه شيميايي است و شما مي توانيد جهت خريد روغن خراطين به سايت اين شركت مراجعه فرماييد.

روغن آرگان

از ديگر روغن هاي شناخته شده و محبوب روغن آرگان است. اين روغن كاربرد گسترده اي در صنعت توليد محصولات آرايشي و بهداشتي دارد. روغن آرگان از ميوه درخت آرگان كه بسيار شبيه فندق است، به دست مي آيد. محل اصلي كشت اين درخت جنوب غربي مراكش و دره سوس بوده و يك سال پس از گل دادن اين درخت ميوه آن رسيده و مي توان از آن براي تهيه روغن استفاده كرد. اين روغن خواص بسياري دارد و به همين  دليل هم به طلاي مايع معروف شده است. به عنوان مثال اين محصول تاثير فوق العاده بر موهاي آسيب داده داشته و با حفظ رطوبت، خشكي موها را درمان مي كند. همچنين مي تواند در درمان شوره سر و ريزش مو موثر و مفيد واقع شود. از ديگر كاربردهاي اين روغن بهبود كيفيت پوست مي باشد. اين روغن براي پوست هايي كه داراي جاي جوش هستند، معجزه مي كند. علاوه بر آن استفاده از روغن آرگان در درمان چين و چروك ها، خشكي پوست، بهبود خارش و حساسيت هاي پوستي، مرطوب كننده قوي پوست بدن، افتر شيو عالي و ... بسيار موثر است. از اين روغن در لوازم و محصولات آرايشي و بهداشتي مانند انواع لوسيون ها، صابون ها، پاك كننده هاي پوست، ترميم كننده و حالت دهنده هاي موها، اسپري هاي دو فاز، كرم ها و شامپوهاي تقويت كننده نيز استفاده مي شود. در صورت تركيب اين روغن با روغن هاي ديگري چون روغن جوجوبا، روغن براهمي و كره شي باتر مي توانيد تاثيرگذاري و ارزش اين روغن را افزايش دهيد. همين طيف گسترده كاربرد سبب شده افراد  .زيادي تمايل به خريد روغن آرگان نشان دهند.

 


برچسب: روغن هاي گياهي گرم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۴:۳۲ توسط:صمن موضوع:

سامانه هوشمند مشاوره تلفني آرموو

سامانه هوشمند مشاوره تلفني آرموو

آرموو، سامانه هوشمند مشاوره تلفني در تمامي زمينه هاست، كه امكان مشاوره امن و مقرون به صرفه را به صورت تلفني (021-45298) فراهم آورده است، مي توانيد تنها با چند كليك و يا از طريق اپليكيشن در زمان دلخواه مشاوران مورد نظر خود را در آرموو بيابيد.

 

مشاوره روانشناسي

تمامي بيماري‌هاي جسمي ما روان تني است، امراض صعب العلاجي همچون سرطان هم به سبب نفرت و خشمي است كه فرد طي ساليان متمادي زندگي خود اندوخته است، بيماري آرتروز در اثر انتقاد و خودسرزنش‌گري پديد مي آيد و بسياري امراض ديگر، اين موضوع كه از طريق علمي هم به اثبات رسيده، ضرورت اهميت دادن به روان را برايمان به خوبي تشريح مي‌كند، ما با بيماري‌ها، اختلالات روزمره تنها روانمان را آزار نمي‌دهيم، بلكه جنبه‌هاي وسيعي از سلامت و زندگيمان را در مخاطره قرار مي‌دهيم. در مشاوره‌هاي روانشناسي ذهن شما از تمامي چراها آزاد شده و به چگونه ها آشنا مي شود.

 

معرفي گروه مشاوره روانشناسي

اگر چه اغراق به نظر مي رسد ولي بايد گفت تمام جنبه هاي زندگي ما نياز به مشاوره تلفني روانشناسي دارد، زيرا همواره در پي هر مشكلي هيجانات منفي راه تصميم گيري منطقي را بر ما سد ميكند، به همين سبب هم گروه مشاوره روانشناسي آرموو در مقايسه با ساير گروه ها از حيث زير گروه پر بارتر بوده تا پاسخگوي نياز مشاوره گيرندگان در تمامي سطوح و با هر چالشي باشد، البته موفقيت مشاوران ما نياز به تلاش صادقانه و پيگيرانه شما هم دارد، روند مواجهه افراد با چالش هاي زندگي شخصي بوده و هر فردي بسته به تلاش خود در اين راه سريعتر رشد مي نمايد:

 

زير گروه هاي گروه مشاوره روانشناسي از قرار زير هستند:

 • مشاوره خانواده
 • مشاوره كودك و نوجوان
 • مشاوره روابط زناشوئي
 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره تربيتي
 • مشاوره افسردگي
 • مشاوره فردي
 • مشاوره روانشناسي تحصيلي
 • مشاوره اعتياد
 • مشاوره وسواس

 

 

مشاوره سرمايه گذاري

سرمايه گذاري وسيله اي براي رشد پول شما است تا با صرف كمترين انرژي و كوتاه ترين زمان به سودهي برسيد. هدف اصلي سرمايه گذاري در اين است كه افراد پس انداز خود را وارد بازار كنند تا پولشان چند برابر شود و به چرخه بازار نيز كمك كنند. برخي از سرمايه گذاران مي خواهند در مدريت رشد پول خود نقش فعالي داشته باشند اما برخي ديگر ترجيح مي دهند تمام امور را به مشاور بسپارند، كه بايد گفت افرادي كه مي خواهند خودشان مسئول تمام امور باشند معمولا دچار ضرر و زيان شده و سرمايه گذاري شان با شكست روبه رو مي شود.

 

معرفي گروه مشاوره سرمايه گذاري

سرمايه گذاري عبارت است از تخصيص وجوه دارايي يا سرمايه در بورس، تجارت، كالا، املاك، ارز ديجيتال و مستغلات با هدف ايجاد درآمد. در امور مالي، سرمايه گذاري يك دارايي پولي است كه در آينده درآمد ايجاد مي كند يا بعداً با قيمت بالاتر فروخته مي شود. سرمايه گذاري به معناي اقدام به ارتكاب اختصاص دارايي در بازار، با انتظار به دست آوردن درآمد يا سود اضافي تعريف مي شود. سرمايه گذاري معمولا با اين اميد به چرخه در مي آيد تا با گذشت زمان رشد كند و به سود برسد. آرموو با كارشناسان و متخصصين خود در حوزه ي مشاوره سرمايه گذاري به صورت تلفني، تيمي را تشكيل داده است، كه كار مشاوره را با بهترين كيفيت اجرا كند و به شما ضمانت كامل و اطمينان خاطر خواهد داد كه در اين مسير همراه خوبي براي تان باشد و مشكلات و سؤالاتتان  را با دقت بررسي و براي رفع آن، راه حل مناسب ارائه دهد.

 

زير گروه هاي، گروه مشاوره سرمايه گذاري

 • مشاوره بورس
 • مشاوره كاوش و استخراج ارزهاي ديجيتال
 • مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال
 • امور بانكي و تسهيلاتي
 • مشاوره مالي

 

مشاوره مالي

به اين سوال كه مشاوره مالي چيست؟ مي توان اينگونه پاسخ داد، به عنوان يك مدير تنها زماني كه اطلاعات مالي صحيح و تحليل درست داشته باشيد، مي‌توانيد بهترين تصميمات را اتخاذ كنيد، مشاوره مالي شما را در سه عملكرد اصلي مديريتي شامل برنامه‌ريزي، اجرا و كنترل همراهي مي‌كند تا بدانيد براساس بودجه تان، بهترين گزينه‌هاي هزينه‌‌اي يا تغيير و تعديل برنامه‌ها و كنترل نظارت بر فرآيندهاي جاري چيست.

 

معرفي گروه مشاوره مالي

درك مفاهيم پيچيده مالي، بهبود مهارت‌هاي سرمايه‌گذاري و يادگيري مديريت پول از جمله دغدغه هاي قشر وسيعي از مردم است، در اين راستا گروه مالي آرموو با رويكرد آموزش مباحث اقتصادي و بازارهاي مالي؛ ارائه استراتژي‌هاي مالي و تجزيه و تحليل مالي از نسبت‌هاي مالي تا ارزش‌گذاري ابزارهاي مالي در زير شاخه هاي زير آماده خدمات رساني به مشتريان خود مي باشد،

 

زير گروه هاي مشاوره مالي:

 • مشاوره حسابداري
 • مشاوره حسابرسي
 • مشاوره ماليات اشخاص و اصناف
 • مشاوره ماليات شركت‌ها
 • مشاوره ماليات بر ارزش افزوده

 

مشاوره تحصيلي

يك محصل براي دستيابي به موفقيت تحصيلي نيازمند آموزش شيوه هايي صحيح و اصولي مشاوره تحصيلي است، به قولي مي توان گفت در مشاوره تحصيلي دانش آموز از دريچه اصول صحيح برنامه ريزي درسي، راهنمايي هاي لازم براي چگونه پيشبردن مطالب درسي را مي آموزد و با كمك شيوه هاي صحيح مطالعه قادر به پيشگيري و حل مشكلات درحين مطالعه مي گردد و در نهايت هم با هدايت تحصيلي كه دريافت مي نمايد به مهارت و موفقيت تحصيلي نائل مي گردد. آنچه در مشاوره تحصيلي بيشتر صدق مي كند پيشگيري است، يعني خواهان آن هستيم كه قبل از وقوع مشكلات درسي اين مشاوره ها دريافت گردد، اما چناچه با مشكلي هم دست به گريبان باشيد به مدد مشاوره هاي تحصيلي مي توانيد مشكلات درسي خود اعم از نارضايتي از مطالعه مطلوب،  ياگيري دروس و …. را كم يا كاملا از ميان بردارد؛ پس در كسب مشورت از مشاوران تحصيلي دريغ نكنيد، زيرا آنها بارها شيوه هاي گوناگون يادگيري جذاب و ثمر بخش را آزموده اند و همه ما به خوبي مي دانيم كه آزموده را آزمودن خطاست…

 

معرفي گروه مشاوره تحصيلي

يادگيري و آموزش همراه هميشگي ما تا پايان عمر است، ولي نوع آموزش مورد نظر تيم مشاوره تحصيلي آرموو از مدرسه تا دبيرستان و دانشگاه همراه كودكان و نوجوان بوده وعلاوه بر  جنبه هاي غالب درسي، بر آينده آنان هم تاثيرگذار است، از اين رو مشاوران آرموو كوشيده اند تا در هر مقطع و زمينه اي همراه علاقمندان به كسب دانش باشند، گروه مشاوره تحصيلي آرموو به ترتيب زير تشكيل و آماده خدمات رساني به دانش آموزان، والدين و حتي معلمان مي باشد،

 

زير گروه هاي مشاوره تحصيلي:

 • مشاوره عمومي
 • مشاوره نظري (رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و معارف)
 • مشاوره كنكور (مخصوص تمام پايه ها)
 • مشاوره هنرستان ( فني – حرفه اي و كاردانش )
 • مقررات تحصيلي ( مخصوص دانش آموزان، معلمان و والدين دانش آموزان)
 • هدايت تحصيلي ( مختص دانش آموزان پايه نهم و والدين آنها)

 

مشاوره حقوقي

مسائل حقوقي از هر قسم مملو از اصطلاحات و پيچيدگي‌هاي غير قابل درك برايمان است، اگر با حكمي از طرف مراجع قضايي و حقوقي مواجه شده باشيد، متوجه مي‌شويد كه حتي فهم كلي موضوعات مطرح در اين زمينه برايتان مقدور نيست، در زمان مواجهه با راي‌ دادگاه عموما ما با پازل گنگي مواجه هستيم كه با پيوند قسمت‌هاي قابل فهم اميد درك كل آن را داريم و نظر به حساسيت اين راي‌ها خواهان درك بند بند آن هم هستيم كه با علم خودمان مقدور نيست، از طرفي بايد در مقابل اين اصطلاحات و راي‌ها واكنش و جوابيه‌اي داشته باشيم كه آن هم خان ديگري است.

 

معرفي گروه مشاوره حقوقي

مفاهيم حقوقي از هر قسم پيچيده تر از آن است كه بتوانيم در آن مهارت كسب كنيم، از طرفي گستردگي و شمول آن به قدري است كه گاها حتي نمي توانيم درك نمائيم مشكلمان در كدام يك از اين دسته بندي ها جاي دارد. در اين راستا گروه مشاوره حقوقي آرموو، مشاوران تخصصي خود را در تمام زمينه هاي مورد نياز گرد هم آورده تا موجبات آسودگي خيال مشاوره گيرندگان را از هر لحاظ مهيا ساخته باشد، زير گروه هاي مشاوران حقوقي ما به شرح زير آماده ارائه خدمات مشاوره اي هستند،

 

زير گروه هاي مشاوره حقوقي:

 • مشاوره خانواده ( ازدواج، طلاق، مهريه، نفقه، حضانت، اجرت المثل )
 • مشاوره كيفري ( جرايمي مانند سرقت، كلاهبرداري، قتل، ضرب و جرح، رابطه نامشروع، خيانت در امانت، جعل و جرايم رايانه‌اي )
 • حقوقي ( ارث، وصيت و مالكيت )
 • اداره كار
 • تنظيم دادخواست و لوايح
 • امور ثبت شركت ها
 • ديوان عدالت اداري
 • امور قرارداد هاي داخلي و بين المللي ( عقد بيع، عقد اجاره، قرارداد رهن، عقد وقف و عقد ضمانت )
 • دعاوي امور گمركي ( واردات كالا، صادرات، ترانزيت و عمليات ترخيص كالا و خدمات بازرگاني )

 

آرموو بهت كمك ميكنه تا در هر زمينه اي كه نياز به راهنمايي داري، تنها با يك تماس مشكلت رو حل كني!

 

برگرفته از سايت: https://www.armoo.co/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۱:۵۷ توسط:صمن موضوع:

موفقيت در كنكور با روش حرف آخر

موفقيت در كنكور با روش حرف آخر

ps1i_a4.jpg

موفقيت در كنكور كار هركسي نيست چون اصلاً كار راحتي نيست.

خيلي‌ها فكر مي‌كنند كه چون معدل بالايي دارند و چون رتبه مدرسه اند مي توانند راحت و بدون دردسر رتبه كنكور نيز باشند در صورتي كه هيچ يك از آنها تفاوت هاي ميان اين دو را با هم درك نمي كنند ابتدا بيايم كمي موضوع كنكور و مدرسه را بررسي كنيم رتبه شدن در امتحانات پايان ترم و تشريحي كار بسيار راحت تري است چون هم زمان آن به اندازه است هم سوال ها تعداد كمتري دارند ثانيا هر درسي يك كتاب خاص دارد و هر درس يك روز خاص خود را دارد شما دو ساعت زمان داريد تا نهايتاً ?? سوال را حل كنيد يعني كار خيلي سختي هم در پيش نداريد اما بياييد به كنكور از اين ديد نگاه كنيم چند ده كتاب حدود ??? صفحه اي و در قالب چند سوال و فقط حدود ? ساعت تا ? ساعت زمان.

موفقيت در كنكور‌ نيازمند منابع آموزشي درست، خوب و كارآمد

اگر از اين ديد به كنكور نگاه كنيد سختي آن را تا حدودي بدون اينكه در وضعيت كنكور قرار گيريد درك خواهيد كرد. حال سوال مي شود كه چگونه است كه هر سال چندين هزار نفر اين توانايي و قابليت اين را دارند كه از اين سوال ها با اين حجم و تعداد سوال هاي زيادي را جواب بدهند و درصد خوب و بالايي به دست بياورند كار سختي به نظر مي‌رسد اما در صورتي سخت خواهد بود كه مسيري نداشته باشيد منابع شما فقط كتاب‌ها باشند چون كتاب‌هاي درسي روش تشريحي حل سوال را به صورت كامل و خوب معرفي كردند اما آيا با اين روش‌ها مي‌توان در زمان كم سوال ها را جواب داد؟ خير.

اينكه خيلي از دانش آموزان تا اسم كنكور مي آيد استرس مي گيرند و نگران كنكور خود مي شوند و به اصطلاح از كنكور براي خودشان غول ساخته‌اند طبيعي است  اما چه بخواهند و نخواهند اين غول مسير بزرگ خوشبختي آنها را بسته است و براي رسيدن به موفقيت و آينده خودشان بايد از آن بگذرند همان طور كه براي مبارزه با شمشير و سپر يا تفنگ نياز داريد براي شكست دادن اين غول بزرگ نيز به منابع آموزشي نياز داريد شما هيچ وقت نمي توانيد به كمك يك تير و كمان يك تانك را از پاي در بياوريد پس براي اينكه در كنكور موفق شويد بايد منابع آموزشي درست و خوب و كارآمدي داشته باشيد

موفقيت در كنكور با موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در اين راستا بهترين گزينه براي رسيدن به موفقيت است و بهترين كمك به شما خواهد بود منابع آموزشي كامل موسسه حرف آخر شما را از همه چيز بي نياز مي كند آموزش كامل آموزش تست زني و آزمون هاي جامع همه و همه داخل طرح‌هاي موسسه قرار دارند اما حال فرض كنيد شما وسيله مبارزه با اين غول بزرگ را پيدا كرديد وارد طرح‌هاي موسسه حرف آخر شديد اگر كسي نباشد كه در اين مسير به شما كمك و راهنمايي دهد چگونه مي‌خواهيد پيروز از ميدان خارج شويد براي مثال شما استعداد موسيقي داريد و سازي كه دوست داريد را تهيه ميكنيد حال اگر راهنما و استادي نباشد كه به شما آموزش دهد چطور ميخواهيد يك موزيسين خوب باشيد.

نگران نباشيد مشاورين خوب موسسه حرف آخر تا پايان مسير از شما حمايت و شما را راهنمايي مي كنند و در مسير تاريك شما به سمت كنكور نور مي‌اندازند و مسير شما را تا هدف برايتان مشخص مي‌كنند

چرا ميان اين همه موسسه به موسسه حرف آخر اعتماد كنيم

تفاوت موسسات با هم در شيوه آموزش و شيوه مشاوره است منابع آموزشي موسسه حرف آخر از دو ويژگي اصلي برخوردار است كه در موسسات ديگر و يا تدريس ديگر اساتيد اين ويژگي‌ها را نمي يابيد در منابع آموزشي موسسه حرف آخر از الگوها استفاده مي‌شود كه اين الگوها به ما در حل سوالات كمك بسياري مي‌كند. تفاوت الگوهاي ارائه شده در آموزش هاي موسسه حرف آخر يا جاهاي ديگر در اين است كه با هر الگوي موسسات مختلف تنها و تنها يك مدل سوال حل خواهد شد زيرا الگوهاي خود را از دل فرمول هاي اصلي خارج كردند .

در موسسه حرف آخر الگوها از آن از درهم آميختن فرمول هاي مختلف مباحث به دست مي‌آيد كه راه حل تمام مدل‌هاي تست از هر مبحث است. مسئله بعدي وجود و به كارگيري انيميشن در تدريس ها است برخي از اشكال در كتاب ها وجود دارند كه به صورت دو بعدي قابل درك نيستند اين مدل روش و سوال ها همواره جزو مواردي است كه دانش‌آموزان تست هايشان را كنار مي‌گذارند چون درك كردن خود سوال نيز زمان گير است اما موسسه حرف آخر راه حل كردن اين تست ها را با ارائه انيميشن و سه بعدي سازي اشكال برطرف كرده است

انقلاب عظيم در نحوه حل سوالات با بسته آموزش كنكور حرف آخر

بگذاريد با مثالي توضيح بدم: شما هنوز با گذشت زمان تصاوير دوستان و يا مدرسه خود را به خاطر داريد اين از ويژگي هاي حافظه تصويري انسان هستش كه موسسه حرف آخر از اين موضوع استفاده كرده و انقلاب عظيمي را در نحوه حل سوالات به وجود آورد در كنار همه اين موارد وجود يك مشاور و راهنما به دانش‌آموز شما تمام ملزومات را براي شكست دادن كنكور مي دهد و مسير را براي تمام دانش‌آموزان هموار كرده است. براي ارتباط با مشاورين ارشد موسسه و دريافت مشاوره رايگان با شماره 09129573833 تماس بگيريد.

به نقل از سايت حرف آخر و برگرفته از مقاله موفقيت در كنكور با روش حرف آخر

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۴:۱۰ توسط:صمن موضوع:

براي ولنتاين چي بخريم و چي نخريم؟

براي ولنتاين كادو چي بخريم و چي نخريم ؟

ولنتاين يا روز عشق بهانه اي براي كادو دادن به عشقمون است . كادو خريدن براي اين مناسبت بايد با توجه به ويژگي هاي اين روز انجام بشه تا به بهترين شكل ممكن انجام بشه . در اين مقاله سعي ميكنيم به شما كمك كنيم تا بهترين كادو ها رو بخريد و از اشتباهات رايج حذر كنيد .

 

همانقدر كه روز تولد براي آدم ها با اهميت است و يك اتفاق كاملا شخصي است كه از گرفتن هداياي شخصي لذت ميبرند ، روز ولنتاين هم به عنوان روز عشق با اهميت است كه همه انتظار هديه ولنتاين متناسب دارند . اينجا چند بايد و نبايد ساده رو براتون آماده كرديم كه براي انتخاب كادوي روز ولنتاين ميتونه به درد بخور باشه .

 

براي ولنتاين چي بخريم ؟

پكيج هاي ولنتايني ؛يكي از بهترين اقدامات ، خريدن يا ساختن يك پك ولنتاين مناسب شامل شكلات ، عروسك و يك كادو است . البته بين علماي امر در مورد اينكه بايد در داخل اين پكيج كادوي ويژه اي هم قرار بگيره يا نه اختلاف نظر هست . برخي معتقدند يك باكس شامل قلب ، شكلات و عروسك كامل هستش و نياز به چيز اضافه نداره ، اما برخي ديگر قويا معتقدند كه يك دستبندي ، كيفي ، سيگاري ، ست آرايشي يا ست اصلاحي يا ادكلني چيزي هم بايد اضافه كنيم وگرنه بسته كامل نيست .

انتخاب رو به عهده خود شما ميگذاريم و براي راحتي شما درانتخاب در موبوكادو يك بخش مخصوص كادو ولنتاين ايجاد كرده ايم كه هم پكيج هاي جذابي در اون قرار داديم و هم كادوهاي مناسبي كه ميتونيد انتخاب كنيد و به پكيج خودتون اضافه كنيد رو ميتونيد اونجا پيدا كنيد .

7yxj_c3.jpg

 

كادو ولنتاين براي دختر

زيورآلات ؛ از اونجايي كه اكثر خانم ها سخت پسندند، تو انتخاب كادو براي خانم ها بايد بيشتر حوصله كنيد! و البته كادويي كه خانم ها هيچ وقت ازش سير نميشن، مشخصا جواهرات و زيورآلاته! برند نگار و شمسه به وضوح اين مسئله رو در نظر گرفتن و اكسسوري‌ها و محصولات تزييني خاص و البته با كيفيتي رو طراحي و توليد ميكنن.

 

 

 

 

 

گل ؛ گل يكي از بهترين و رمانتيك ترين كادوهاي تمام تاريخه . ولنتاين بدون گل – چه يك شاخه و چه يك دسته يا يك بسته ! – يك چيزي كم داره . مخصوصا اگر براي خانم هاي قصد خريد داريد گل رو فراموش نكنيد ! در موبوكادو يك برند خوب و لاكچري گل داريم به اسم Golgift كه علاوه بر اينكه گل رو خيلي عالي بسته بندي و تزيين ميكنه ، همراهش شكلات و عروسك هم قرار ميده و بسته هاي خلاقانه و باحالي درست ميكنه .

 

 

 

 

 

عروسك ؛  عروسك ولنتاين معمولا خرس تدي هستش ، اما كلا كادو دادن هر نوع عروسك در اين موقعيت عاليه . اگر براي يك آقا پسر كادوي ولنتاين ميخريد يك عروسك بامزه و ترجيحا شبيه خودش پيدا كنيد ! ، اگر هم براي يك خانم جوان عروسك ميخريد هم يك عروسك تزييني زيبا بخريد .

اين خرس هزار كيلويي هاي چيني رو خواهشا بي خيال بشيد ، چون به نظر مياد بيشتر از اينكه عشقتون رو بخواهيد تحت تاثير قرار بديد ، در فكر تحت تاثير قرار دادن فروشنده و افراد توي خيابان هستيد !

براي خريد عروسك ، پيشنهادات خوبي از برندهاي عروسك حاضر در موبوكادو مثل ليندا و پرنوش داريم . در زير بعضي از عروسك هاي پيشنهاديشون رو ببينيد .

 

 

 

 كادو ولنتاين براي پسر

شكلات ؛ شكلات هم معمولا پاي ثابت تمام ولنتاين هاست و انتخاب مناسبيه ، مخصوصا هم كه اگر براي ولنتاين شخصي سازي شده باشه . شكلات هاي برند شوكو برند رو حتما ببينيد ، انتخاب هاي خوبي براي ولنتاين و همچنين مناسبت هاي ديگه هستند .

 

براي ولنتاين چي نخريم ؟

سوال خيلي خوبيه كه جوابش دايره كادوها و هدايايي كه ميتونيد بخريد رو خيلي محدود ميكنه !

لباس نخريد ! لباس شايد براي تولد خوب باشه اما انتخاب خيلي بديه براي ولنتاين !

لوازم آرايش نخريد ! مرسي كه به فكريد ، اما لطفا سعي نكنيد با يك سياست ساده لوحانه ساده ولنتاين رو جمع و جور كنيد !

لوازم الكترونيكي نخريد ! (همچنين لوازم جانبي) موبايل ، هندزفري و قاب خيلي باحالن ، اما نه براي ولنتاين

لوازم منزل نخريد ! ( هيچ وقتتتتتتت !!! ) شايد ساده لوحانه به نظر بياد اما بعضي آقايون ديده شده كه براي عشقشون كاسه بشقاب هم خريدند . برادر من اين ها رو بذار يك زمان ديگه .

 

 

پيشنهادات موبوكادو براي ولنتاين ؛

براي اينكه شما راحتتر انتخاب كنيد ، هميشه بايد به خاطر داشته باشيد كه ولنتاين و روز تولد و ... بهانه هايي هستند براي شاد بودن . براي فراموش كردن مشكلات . براي داشتن انرژي بيشتر . پس تا جايي كه ميتونيم اين مراسم رو پرحرارت برگزار كنيم و جدي بگيريم. سعيد فرزامي.

 


برچسب: براي ولنتاين چي بخريم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۷:۵۱ توسط:صمن موضوع:

خريد دستگاه برش CNC به صورت اقساطي

خريد دستگاه برش CNC به صورت اقساطي

دستگاه هاي CNC دستگاه هاي الكترومكانيكي هستند كه با استفاده از ورودي هاي برنامه نويسي رايانه اي، ابزارها و ماشين آلات مختلف را با مهارت بسيار بالايي برش مي دهند. هنگامي كه كاركرد دستگاه CNC را درك كنيد، به اين نتيجه خواهيد رسيد كه مي توان از اين فناوري براي انواع ماشين ها و ابزارها استفاده كرد.

lf9w_c2.jpg

دستگاه هاي CNC چه كاري انجام مي دهند؟

ماشين هاي CNC يا ماشين هاي كنترل عددي كامپيوتر، از سيستم هاي رايانه اي و برنامه هاي نرم افزاري براي اتوماسيون ماشين آلات، از جمله فرآيندهاي كاملاً پيچيده و پيشرفته استفاده مي كنند. نام "CNC" در واقع مخفف Computer Numerical Control است. به همين ترتيب، يك دستگاه برش CNC از فرايندهاي خود براي برش انواع مواد از جمله فولاد، آلومينيوم و چوب استفاده مي كند.

اولين دستگاه هاي CNC در دهه هاي 1940 و 50 ساخته شدند و متكي به يك فناوري نگهداري داده هاي ارتباط از راه دور متداول بودند كه به عنوان "نوار پانچ شده" يا "نوار كاغذ سوراخ دار" شناخته مي شود. فن آوري نوار پانچ شده منسوخ شده است زيرا محيط داده ها به سرعت به پردازش رايانه اي آنالوگ و سپس ديجيتال در دهه 1950 و 1960 منتقل شد.

فرآيندهاي توليدي كم مصرف، مانند برش هاي CNC، غالباً در مقابل فرايندهاي توليد مواد، مانند چاپ سه بعدي يا فرايندهاي ساخت، مانند قالب تزريقي مايع ارائه مي شوند. فرآيند ماشينكاري به طور كل روشي است براي تبديل يك قطعه از مواد ساده مانند پلاستيك و رسيدن به محصول نهايي با استفاده از فرآيند كنترل شده است. مشابه ساير فناوري هاي ساخت نمونه هاي اوليه مانند FDM (چاپ سه بعدي)، CNC نيز به دستورالعمل هاي ديجيتالي فايل توليدي به كمك رايانه (CAM) يا طراحي با كمك رايانه (CAD) مانند Solidworks 3D متكي است. دستگاه CNC طراحي را به عنوان دستورالعمل هاي برش قطعات اوليه تفسير مي كند. توانايي برنامه ريزي دستگاه هاي رايانه اي براي كنترل ابزارهاي ماشيني، به سرعت باعث پيشرفت توليد مي شود. برش هاي خودكار هم سرعت و هم دقت ساخت قطعات اوليه را بهبود مي بخشد - خصوصاً در مواقعي كه مواد (مانند پلي پروپيلن) كاملا حياتي باشند.

فرآيندهاي ماشينكاري اغلب نياز به استفاده از چندين ابزار براي ايجاد برش هاي مورد نظر دارند (به عنوان مثال: مته هاي متغير با اندازه هاي مختلف). دستگاه هاي CNC معمولاً ابزارها را به واحدهاي مشترك يا سلول هايي تبديل مي كنند كه دستگاه مي تواند از آنها بيرون بكشد. ماشين هاي اوليه در يك يا دو محور حركت مي كنند در حالي كه ماشين هاي پيشرفته به طور جانبي در محورx  و y به صورت طولي، در محور z و اغلب به صورت چرخشي بر روي يك يا چند محور حركت مي كنند. ماشين هاي چند محوري قادر به چرخاندن قطعات به طور خودكار هستند و به شما اين امكان را مي دهند موادي را كه قبلا در زير قطعه وجود داشته را حذف كنيد. با اين كار نيازي به زير و رو كردن نمونه اوليه توسط كارگران نيست و به شما اين امكان را مي دهد بدون نياز به مداخله دستي همه طرف ها را برش دهيد. برش هاي كاملاً خودكار به طور كلي دقيق تر از آنچه در ورودي هاي دستي امكان پذير است، هستند.

انواع مختلف دستگاه هاي CNC

از انواع اين دستگاه ها كه مي توانيد در وبسايت رادوكس به راحتي آنها را مشاهده و خريداري كنيد مي توان به سه نوع برش CNC اصلي اشاره كرد: دستگاه هاي برش پلاسما CNC، دستگاه برش CNC فايبر ليزر و دستگاه برش واترجت CNC. اين فرآيند براي طيف وسيعي از مواد از جمله فلزات، پلاستيك ها، چوب، شيشه، فوم و كامپوزيت ها مناسب است و در صنايع مختلفي مانند ماشينكاري هاي بزرگ CNC و قطعات هوافضا كاربرد دارد. در حالي كه فرايندهاي برش CNC قابليت ها و عمليات مختلفي را ارائه مي دهد، اصول اساسي فرآيند در تمام آنها تا حد زيادي يكسان است. روند اساسي برش CNC شامل مراحل زير است:

 • طراحي مدل CAD
 • تبديل فايل CAD به برنامه CNC
 • آماده سازي دستگاه CNC
 • اجراي عمليات برش

خريد دستگاه برش CNC

گروه صنعتي رادوكس با بهره گيري از تجارب و تخصص كارشناسان خود از سال 1377 شروع به فعاليت كرد. اين شركت با طراحي و ساخت اتوماسيون و رباتيك توانست خط هاي توليدي خود را آغاز كند. همچنين فعاليت خود را با ساخت و توليد دستگاه هاي CNC و راه اندازي اتوماسيون خط هاي توليدي صنعت خودروسازي در ايران به فعاليت خود ادامه داده است. بالا بودن كيفيت و نازل بودن قيمت همواره از جمله اهداف مهم و اساسي شركت رادوكس و گروه كاري اين مجموعه است.

در حال حاضر، رادوكس به عنوان قطب اصلي در توليد انواع دستگاه هاي CNC در ايران و همچنين در خاورميانه فعاليت مي كند. در اين مجموعه بيش از 14 نوع محصول مرتبط با CNC ارائه مي شود. "دستگاه اسپايدر" از جمله دستگاه هاي CNC توليدي و اختراعي گروه صنعتي رادوكس است كه با افتخار از جمله دستگاه هاي طراحي و توليد شده در ايران است و هيچ گونه مشابه خارجي ندارد.

خريد دستگاه برش CNC به صورت اقساطي

شما مي توانيد با استفاده از بسته ويژه گروه صنعتي رادوكس و با همكاري صندوق ن.آوري رياست جمهوري اقدام به خريد اقساط دستگاه برش CNC كنيد. اين محصولات شامل: ليزر cnc، پلاسما cnc و واترجت cnc است و شما مي توانيد 70% از مبلغ خريد را به صورت وام دريافت كنيد. همچنين اين تفاهم نامه با صندوق نوآوري شكوفايي رياست جمهوري در سال جهش توليد ارائه شد و شركت رادوكس به وسيله اين شرايط اقدام به فروش محصولات CNC به صورت اقساط 36 ماهه با بهره بانكي 9% و همچنين قابليت 6 ماه تنفس كرده است.

شرايط اخذ وام خريد دستگاه برش CNC:

 1.  جواز كسب يا پروانه بهره برداري
 2.  سند مسكوني (ارزش كارشناسي بايد 120% از عدد وام باشد.)

تمامي مراحل اخذ وام توسط واحد تسهيلات شركت رادوكس انجام مي شود و مدت زمان آن 2 الي 3 ماهه است.

اعطاي اين اعتبارات با توجه به بهره بانكي بسيار پايين (9%) محدود است.

منبع: برنا


برچسب: خريد دستگاه برش CNC به صورت اقساطي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۸:۰۳ توسط:صمن موضوع:

پيامك تبليغاتي براي كارواش داران چه مزيت هايي دارد؟

پيامك تبليغاتي براي كارواش داران چه مزيت هايي دارد؟

kiej_z5.jpg

موضوع مورد بحث در اين مقاله در رابطه با پيامك تبليغاتي مي باشد.

احتمالا شما نيز اگر به واسطه ي بيزينس يا كسب و كار تان در رقابت هاي اقتصادي باشيد، حتما با اصطلاح پيامك تبليغاتي آشنا شده ايد.

امروزه با نزديك شدن رقابت لحظه اي و تنگاتنگ ميان مشاغل مختلف، نمي توان گفت بازاريابي تنها مختص به كسب و كاري هاي خاص مي باشد.

به عنوان مثال شايد براي تان عجيب باشد كه كارواش ها نيز جز آن دسته از مشاغلي باشند كه بتوانند براي ارائه خدمات از  پيامك تبليغاتي استفاده كنند.

اما خوب كارواش ها هم براي بهبود وضعيت كسب و كارشان از پيامك تبليغاتي استفاده ميكنند.

مسلما در بازه ي زماني كوتاهي متوجه خواهيد شد كه رونق كسب و كار در كارواش ها و تعداد مشتري هايي كه جوياي خدمات از كارواش مورد نظر مي باشند،افزايش  قابل توجهي يافته اند.

 ماهيت استفاده از پيامك تبليغاتي براي كارواش ها

شايد براي تان سوال پيش بيايد كه استفاده از پيامك تبليغاتي براي كارواش ها چه مزيت ها و فوايدي را براي شان در پي خواهد داشت.

طبيعتا اولين دليل گام برداشتن به سوي چنين اقداماتي و استفاده از شيوه هاي بازاريابي پيامكي، اين است كه سود دهي كسب و كارتان را افزايش دهيد و درآمد بيشتري را كسب كنيد.

اما مسلما استفاده از پيامك تبليغاتي اهداف ديگري را نيز در بر خواهد داشت كه با روش هايي غير مستقيم و هوشمندانه در قالب خدمات پيامك تبليغاتي كسب و كار را به سمت موفقيت بيشتر و متداوم تر خواهد برد.

اصول كسب و كار يك كارواش را براي تبليغ و بازاريابي در نظر بگيريد. چطور مي توان با روشي هدفمند و برنامه ريزي شده به شيوه اي اصولي براي كارواش ها بازاريابي و تبليغاتي مفيد در پيش گرفت؟

روش هاي تبليغات از گذشته تا به حال چه تغييري كرده است؟

تصور كنيد كه شيوه هايي مانند پخش تراكت هاي تبليغاتي در سالهاي گذشته تا چه اندازه مرسوم بوده، اما امروزه با پيشرفت هاي چشمگيري كه در دنياي تبليغات در دنيا رخ داده،  اين شيوه ها در بازاريابي امروزي تقريبا منسوخ شده اند.

در دنياي تبليغات امروز، مهمترين مساله كم كردن هزينه ها و بازيابي بيشتر است.

يكي از ابزارهايي كه به كاهش چشم گير هزينه ها كمك ميكند ارسال پيامك تبليغاتي هدفمند است.

چرا استفاده از پيامك تبليغاتي را شيوه اي به صرفه در تبليغات مي دانند؟

شايد براي تان سوال پيش بيايد كه قيمت اس ام اس تبليغاتي چقدر مي باشد و چرا شيوه تبليغاتيمقرون به صرفه در بازاريابي به حساب ميايد؟

ارسال اس ام اس يكي از تاثير گذارترين انواع بازاريابي مستقيم است، كه طبق تحقيقان بالغ بر 90% از اين پيامك ها توسط كاربران روي گوشي موبايل باز ميشود.

به طور ميانگين هر فرد در طول روز، حدود 84 بار گوشي تلفن همراه خود را چك ميكند، پس اين يك موقعيت خوب براي نمايش دادن نام برندتان است.

با توجه به مزيت هايي كه اس ام اس ماركتينگ يا همان تبليغات پيامكي دارد، قيمت آن بسيار مقرون به صرفه است.

كابردهاي ويژه و مهم پيامك تبليغاتي براي كارواش ها؟

از جمله مهم ترين كارهايي كه مي توانيد با پيامك تبليغاتي براي بهبود فعاليت هاي تان در كارواش ها انجام دهيد را مي توانيد درموارد اشاره شده در زير مشاهده نماييد:

معرفي كارواش تان همراه با خدماتي كه ارائه مي دهد:

اين كار را ميتوانيد بر اساس شماره هايي كه در يك محله ثبت شده است انجام دهيد.بيزينس هاي محلي يا اصطلاحا  Local business ها ميتوانند بهترين استفاده را از ارسال منطقه اي و محله اي داشته باشند.

فقط كافي است  شماره هايي كه در بانك هاي سامانه پيامكي قرار دارد را به عنوان مخاطب انتخاب كنيد و اقدام به ارسال كنيد.

ميتوانيد از بانك هاي مختلف مانند بانك شماره منطقه اي، محله اي، كد پستي، و ارسال از روي نقشه استفاده كنيد.

استفاده از پيامك تبليغاتي براي اطلاع رساني در خصوص ارائه انواع قيمت هاي شستشو در كارواش ها

در بازار رقابتي، ميتوانيد  با ارسال تخفيف ها و قيمت هاي رقابتي به مشتريان از رقبا يك قدم جلوتر باشيد.

استفاده از پيامك تبليغاتي در خصوص اطلاع رساني براي آفرهاي ويژه در كارواش ها

اگر آفر يا پيشنهاد ويژه اي براي مشتريان داريد، بميتوانيد بدون معطلي آنها را با خبر كنيد. سرعت انتقال اطلاعات يم مزيت رقابتي براي شما به وجود مياورد. سريع ترين ابزار براي انتقال اطلاعات ارسال پيامك ميباشد.

قبل از اقدام به خريد پنل اس ام اس حتما با دقت خيلي زياد تمام سامانه هايي كه اين خدمات را ارائه ميدهند بررسي كنيد.

يك سامانه حرفه اي ميبايست به طور تمام وقت پشتيباني پنل اس ام اس را انجام دهد و در موارد اظطراري مشكلات را براي كاربران مرتفع كند.

براي اطلاع از خدمات سامانه پيامكي مديانا كليك كنيد.


برچسب: پيامك تبليغاتي براي كارواش داران چه مزيت هايي دارد؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۱۷:۱۴ توسط:صمن موضوع:

پرشين چت,چت باران,چتروم

پرشين چت,چت باران,چتروم

چتروم چيست ؟

f430744_.png

چتروم فضايي اجتماعي براي سرگرمي انسان ها مي باشد چون انسان ها در طول زندگي خود نياز به هم صحبت دارند به همين دليل افرادي كه از تنهايي رنج برده و يا دچار مشكلات خانوادگي هستند و هم صحبتي ندارند وارد فضاي چتروم شده و اينگونه هم سرگرم مي شوند و هم از آن تنهايي نجات پيدا كرده كه در ابتدا به تاريخچه چت روم ها مي پردازيم كه از گذشته چت روم ها به صورت تصويري و صورتي و متني بوده كه از مهمترين بنيان گذار هاي چت روم سايت ياهو مسنجر بوده كه پس از مدتي كه بازدهي مسنجر هاي اين سايت بزرگ به بازدهي پاييني رسيد اين سايت چت روم هاي خود را بست و امكان ساخت چت روم در ياهو مسنجر برداشته شد و فقط اخبار روز دنيا و ساخت ايميل از جمله اقدامات ياهو مسنجر مي باشد و افرادي زيادي از طريق ياهو مسنجر باهم اشنا شده و حتي به ازدواج ختم شده است كه از آن با ورود وي چت و نيمباز و امكانات بي نظيري كه اين سايت ها داشت ياهو مسنجر بخاطر اپديت نبودن و قديمي بودن خيلي گمنام شد و پس از مدتي وي چت به دليل همكاري نكردن با جمهوري اسلامي ايران داخل كشور ايران فيلتر شد و مردم به وايبر و تلگرام و واتس اپ روي اوردند كه خداروشكر از بين اين شركت ها واتس اپ توانست جاي خوبي در ايران پيدا كند و تلگرام هم به همان دليل وي چت از گود خارج شد و اينستاگرام كه سايتي مخصوص عكس گذاري بود با گشايش قسمت دايركت توانست توجه كاربران را به خود جلب كند  و همچنين مكاني براي چت كردن و دوست يابي باشد در بين اين ها طراحان ايراني با كپي برداري از سايت هاي خارجي توانستند اسكريپت اي تي چت را بر روي هاست نصب كرده و پس از ترجمه و فارسي سازي توانستند اولين چت روم هاي ايراني را بنيان كنند كه اين چت روم ها با استقبال چشم گيري مواجه شد و پس از مدتي با اپديت اين اسكريپت ها و نبودن مديريت درست بر روي چندين سايت به دستور سازمان فيلترينگ اين سايت ها فيلتر شد كه صاحبان چت روم ها به دليل خرج هاي بالايي كه روي سايت هاي خود انجام دادند با تغيير ادرس هاي خود سعي بر از دست ندادن كاربران خود داشته اند .

پرشين چت كجاست ؟ 

چتروم فارسي پرشين  چت در سال 1393 تاسيس شد براي جوانان قشمي و فضايي مناسب و داراي نظارت كامل مي باشد و قصدي براي تفريح سالم بين مردم قشم دارد كه خوشبختانه با تاسيس اين چت روم بازدهي خوبي بين جوانان قشم و حمايت فراواني بين آنها داشته است مديريت پرشين چت در تلاش است كه غير از قشمي ها ساكنان كيش و ديگر جزيره هاي خليج فارس و همچنين جنوبي ها و بندري هارا نيز در اين چت روم بياورد و با نظارت كاملي كه اين چت روم دارد تفريح سالمي را براي جوانان اين مناطق رقم زده و اميد واريم در اين زمينه موفق شده باشد كه همچنين اين سايت در بين شبكه هاي اجتماعي نيز اكانت داشته كه با سرچ كردن اسم اين چت روم شما مي توانيد ادرس پيچ قشم چت را پيدا كرده و وارد شويد با تشكر از وقت گذاري شما .


برچسب: پرشين چتچت بارانچتروم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۱:۵۹ توسط:صمن موضوع:

چه كساني از پنل اس ام اس استفاده مي كنند و چه مزايايي به دست مياورند ؟

چه كساني از پنل اس ام اس استفاده مي كنند و چه مزايايي به دست مياورند ؟

668q_b1.jpg

چك كردن تلفن همراه اولين و آخرين كاري است كه اكثريت ما، بعد و قبل از خواب انجام مي دهيم. در طول روز هم كه مسلما زمان نه چندان كوتاهي صرف كار كردن با تلفن همراه مي شود. چك كردن نوتيفيكيشن ها و پيام ها بخش زيادي از اين زمان را در بر مي گيرند.

به همين علت است كه استفاده تبليغاتي از پيامك يكي از پربازده ترين روش هاي تبليغاتي شناخته شده در دنياست. هر پيامكي

كه به مقصد ميرسد حداقل براي چند لحظه ذهن مخاطب را به خود درگير ميكند و اين همه آن چيزيست كه يك متخصص ماركتينگ

نياز دارد.

تقريبا استفاده از پنل اس ام اس در هر زمينه اي و براي هر كسب و كاري مناسب است. متناسب با اهداف و چهارچوب هاي هر بيزنسي، به صورت مجزا يك پنل پيامك تدارك ديده مي شود تا بازدهي و رونق كسب و كارتان را در بازه زماني كوتاه و با كمترين هزينه ها به بيش از چندين برابر برساند.

 

استفاده از پنل اس ام اس به شما پيشنهاد مي شود:

اگر به تازگي قصد شروع به فعاليتي اقتصادي داريد و يا كاري را در اين زمينه شروع كرده ايد، بايد بدانيد كه چه شيوه هايي شما را با صرف زمان و هزينه كمتري به هدفتان نزديك ميكند.

بنابراين در اين قسمت قصد داريم به اين مسئله بپردازيم كه استفاده از سامانه پيامك

براي چه گروهي كاربردي تر بوده و بازتاب بهتري را به كسب و كارشان خواهد بخشيد.

 

انواع فروشگاه هاي فعال، اعم از فروشگاه هاي كوچك يا فروشگاه هاي بزرگ مانند ( نمايندگي هاي فروش محصولات برقي، محصولات صوتي و تصويري، نمايندگي هاي فروش ماشين و انواع وسايل نقليه موتوري و غير موتوري، فروشگاه هاي اسباب بازي فروشي، نمايندگي هاي داخلي و خارجي پوشاك و كيف و كفش، فروشگاه هاي فرش و لوازم فني و كامپيوتري و نظير اينها )

انواع موسسات فرهنگي و هنري

انواع مدارس

( دولتي و غير انتفاعي )

انواع آموزشگاه ها و مراكز آموزشي دولتي يا خصوصي

موسسات و اجتماع هاي مذهبي ( حسينيه ها، مساجد، هيئت ها و نظير اينها )

مغازه داران خرده فروش و جزئي فروشي كه قصد ارتقاي كيفيت فروش، خدمات و مشتري هايشان را دارند.

مهدهاي كودك و خدمات آموزشي ارائه شده در آنها

دفاتر و كلينيك هاي پزشكي و بهداشتي ( مانند كلينيك ها يا مطب هاي روانشناسي، مطب هاي پزشكان تغذيه و پزشكان پوست و مو و زيبايي )

شركت ها و آژانس هاي هواپيمايي

اماكن تفريحي مانند زمين هاي بازي، شهر بازي ها، پينت بال، كارتينگ، استخر

اماكن توريستي و اقامتي مانند معرفي كافه ها

، رستوران ها، هتل ها

يا ويلاهاي شخصي

آرايشگاه ها، سالن هاي زيبايي

و مراكز ليزر پوست

اپليكيشن ها ( فروشگاه هاي اينترنتي يا اپليكيشن هاي خدماتي )

بانك ها و موسسات مالي و اعتباري

براي خريد سامانه پيامك اينجا

كليك كنيد

 

اگر به موارد ذكر شده در بالا توجه كنيد حتما متوجه خواهيد شد كه استفاده از چنين شيوه هاي پيشبردي مانند استفاده از سيستم پنل اس ام اس براي يك فعاليت اقتصادي مشخص، تقريبا در همه مشاغل كاربردي و پربازده محسوب مي شود.

بنابراين تفاوتي نخواهد داشت كه كسب و كار شما چه بوده است، استفاده از چنين سرويس هايي جهت تبليغات، به جذب مشتريان و مخاطبين مورد پسندتان كمك قابل توجهي خواهد كرد و حتما نتيجه آن را در هدف نهايي و بازخورد پروژه تان خواهيد ديد.

 

شماره تلفن خود را وارد كنيد تا كارشناسان پنل پيامك مديانا در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.


برچسب: پنل اس ام اس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۳:۱۳ توسط:صمن موضوع: